neděle 13. března 2011

Tátové v sukni

V posledních letech se roztrhl pytel s "maminkovskými weby". Jsem ten typ, kterému biologické hodiny tikají už od patnácti a s dětmi trávím veškerý svůj volný čas. Přesto mám "maminkovských webů" plné kecky. Obzvlášť těch, kde se rozmohly diskuze, v níž je používán "maminkovský jazyk", kterému ne zcela každý může porozumět. "Bejbísek", "těhulka", "manža". Děti se většinou neoslovují jmény, ale tisíci rozmilými zdrobnělinkami a všechno je to zcela osmajlíkované, že malebná česká slova mezi těmi pusinkujícími, mavájícími, koupajícími a milujícími se smajlíky zanikají. Je to rozmilé... No ne?

Ale pokud byste to chtěli trochu vykompenzovat a přesto si číst o dětských hračkách, o tom, kam s nimi vyrazit nebo čím potěšit manžu (rozumějte partnera), zkuste webovou stránku "táta v sukni".

"Není žádnou novinkou, že chlapi mají na svět jiný pohled než ženský. Stejně tak to je i s rodičovstvím. To co považují mámy za důležité je pro táty nepodstatné, co mámy dětem zakazují, tátové naopak doporučují... Nechceme a ani nemáme ambice mentorovat, poučovat, vychovávat děti a radit. Na našich stránkách se proto nedozvíte, co s prdíky, jak naložit s teplůtkou a ostatní mechanismy spojené s prcky, které rádi přenecháme starostlivým mámám."

4 komentáře:

phoniq řekl(a)...

Ahoj Gábi, svatá pravda. Jsem rád, že přijdeš občas mezi nás obyčejné a napíšeš pár slov. :-)

Bubli řekl(a)...

Ahoj, oslovili jsme Tě, protože jsi česky píšící bloger.


když jsme před pár dny přešli z jiné služby na blogspot.com, jediné co tu chybělo byla komunita blogerů a tak se zrodil nápad zkusit si jí vytvořit.

A proto tu je "Clausa Societatis" (z lat. "uzavřená skupina").

Náš záměr je sdružovat české a slovenské blogery z blogspotu. Aby člověk lépe nalezl zajímavé blogy pro čtení a naopak pro svůj blog nalézt čtenáře.

Jenže k tomu potřebujeme další blogery. Proto Tě zveme na http://clausa-societatis.blogspot.com , který by měl sloužit právě tomuto účelu.

Určitě by jsme se časem chtěly pokusit o nějaké zábavné projekty.


Pokud se tedy budeš chtít k nám přidat, přihlaš se na blog popsaný výše (komentářem nebo jako čtenář).

Za Clausa-Societatis Aiquen a Veverka Bí

Unknown řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Gabra řekl(a)...

phoniq: Já nikam neodešla, jsem stále mezi živými i obyčejnými (ačkoliv přiznávám, že s časem to mám teď na štíru, ale od července už to bude lepší). Jen teď nepíšu na blog, ale sem: http://www.flaneur.cz/